1. Emadepäeva loos TAIM ehted!

  Hellita oma ema ilusate TAIM kõrvarõngaste ja käevõruga. Hetkel käib meie instagramis- @kanelaehted emadepäeva loos, kus me valime välja ühe õnneliku võitja, kes võidab vabalt valitud ehte komplekti- kõrvarõngad ja käevõru. Jõuad veel osaleda!

  Loos kestab kuni 09.05

  "Huvi looduse ja taimede vastu tekkis mul juba varasest east, kus kirg taimede vastu aina süvenes. Kuivatasin taimi ning sukeldusin taimemaailma enamgi. Otsustasin kinnitada taimed klaasi, et need jääksin püsima igaveseks ning sellest sündis mõte disainida omapäraseid ehted sümboliseerimaks naiselikku väge. "

  TAIM ehted on valminud ehtsatest taimedest ja lilledest, sellepärast on iga ehe unikaalne. Lilled sümboliseerivad naiselikkust, delikaatsust ning jõudu.  Kandes TAIME oled ühenduse

  Loe lisaks
 2. JO Ehted- Kevadised kõrvarõngad

  JO ehted on inspiratsiooni saanud Eesti loodusest ja loomadest

   

  Kanela poes on esindatud lai valik vahvaid kõrvarõngaid ning rinnamärke, mille disaineriks on Joana. Valikus võib kohata nii armsaid lemmikloomi (kassid, koerad) kui ka metsades ja meres elavaid tegelasi. Samuti on kollektsioonis geomeetrilised kõrvarõngad, mis on kaunite värvidega üle maalitud.

   

  Kevadeks on Joana meisterdanud imeilusaid putukaid- liblikaid, mesilasi, kui ka linde, kes lõunamaalt Eestisse tagasi tulevad. Valikusse on tulnud ka pastelsete toonidega geomeetrilised kõrvarõngad.

   

  “Ühendame Eesti puud loomade sümboolikaga ning seome selle üheks unikaalseks disainiks. Tihtipeale inimesed unustavad selles kiires l

  Loe lisaks
 3. Maski loos Kanela Instagramis!

  Viska pilk peale Kanela Instagramile!

  Kanela instagramis @kanelaehted on käimas põnev loos, kus loosime välja viis õnneliku võitjat, kes saavad helkurmaskide omanikeks.

  Loos lõppeb 20.01.2021

  Loe lisaks
 4. Omapärase disainiga keraamika on saabunud Kanelasse

  Pastoraalse disainiga keraamika on jõudnud Kanelasse!

  ByDomi

  Valikus on tee või kohvi tassid ning suhkrutoosid.

  100% käsitsi valmistatud komplekt kujutab pastoraalset maastiku majakesega. Ülima kannatlikuse ja täpsuse tulemusena on valminud rikkalik ja elav tulemus. Komplekt on käsitsi vormitud ja graveeritud ning millimeetrihaaval glasuuritud väga õhukese pintsliga.

  Tassi valmimiseks kulus 9h ning suhkrutoosi valmimiseks 5h.

  Traditsioonilise keraamika glasuurimise asemel on segatud värvilaigud hoolikalt kokku ning on tekkinud ebatavaline akvarelliefekt. Need tugevad ja hüpnotiseerivad värvikombinatsioonid pakuvad silmale rõõmu ning neid on mugav hoida. Kindlasti parim tass oma päeva alustamiseks!

  Autorist:

  “Inimesed, kes mind kõigepealt minu keraamika kaudu tundma õpivad, on üsna üllatunud

  Loe lisaks