MEIST

KANELA on Eesti kaubamärk, kus disainitakse ehteid. See on hõbeehete ja aksessuaaride looja, maaletooja ning hulgimüüja. KANELAST leiad kaasaegse vormiga ja teistest eristuvaid ehteid ja dekoori elemente, mis sobivad nii noorele alternatiivsele kui ka moodsale klassikalisele maitsele. Disainimisel on meie jaoks kõige olulisem, et tooted moodustaksid terviku. Ehted käivad hooajaga kaasas, olles kas talviselt karged või kevadsuviselt õhulised ja mänglevad. Lisaks hooajalisele tootevalikule on kollektsiooni jäänud püsima kaunid klassikalise disainiga ehted. Püüame täita tühimikku turul ning pakkuda konkurentsi olemasolevatele masstoodangule, tuues turule uusi ja moodsaid aksessuaaride trende.

MEIE EESMÄRK

Kanela eesmärk on kujundada ja toota omapäraseid ja ainulaadseid ehteid ja aksessuaare, mis ühendavad endas disaini ja viimased trendid kvaliteetsete materjalide ning oskustööga. Ideed sünnivad Eestis koostöös noorte kunstnikega, kes püüavad neid mõtteid disaini panna. Kasutame toodete valmistamisel hõbedat ja niklivaba metallisulamit. Iga toode on unikaalne ning loodud eraldi disainiga, eristudes tavapärasest masstoodangust. Ettevõte areneb pidevalt, edendades tihti ehetevalikut ning üritades viia oma tooted laiema ostjaskonnani.

MEIE TOOTED

Meie aksessuaarid on inspireeritud Pariisist ja nõnda saame teid üllatada moepealinnale väga omase ehtevalikuga. Ehted on valmistatud, disainitud ja kontrollitud parimatelt asjatundjatelt. Samuti pakume suures valikus omanäolisi 925 prooviga hõbeehteid ja ka ehtsate mageveepärlitega ilustatud hõbedat. Ehete kõrvale leiate Kanelast muidki aksessuaare: päikeseprille, erinevates värvides kvaliteetseid ja pilkupüüdvaid salle, talvisel hooajal stiilseid kootud mütse ja kindaid, erinäolise ja kauni tegumoega prosse ning prantsuspäraseid dekoratsioone ehete hoidmiseks. Kanela toob Sinuni värvikireva ja silmapaistva kollektsiooni erinevate disainilahendustega mütsidest, kübaratest ja siidirätikutest, mis rahuldavad ka kõige nõudlikumat meelt.

Kanela Nautica Keskuses

Kanela Disainipood

Nautica Keskuses
Kanela Nautica keskuses

Kanela Disainipood

Nautica Keskuses
Kanela Kristiine Keskuses

Kanela Disainipood

Kristiine Keskuses